Про компанію

 

ТОВ «ФОРТЕКС» - рішення для офісу, яке надихає Вас!

Наша місія

Щороку ми ставимо нові завдання. Команда ТОВ «ФОРТЕКС» робить внесок у розвиток ринку друкарської та копіювально-розмножувальної техніки в Україні.

Коли ми шукаємо новий продукт для дистрибуції, ми спочатку думаємо про наших клієнтів. Ми спираємось на їхні потреби, поважаємо їхні ідеї та разом з ними створюємо найкраще завтра.

Наші цінності

Ми не просто постачаємо обладнання для друку; ми створюємо зв'язок між людьми та світом через друк. Ми винахідливі. Ми любимо інновації, і тому займаємося виключно якісною та новою продукцією.

Наші погляди

Світ завжди змінюється, і ми разом із ним. Сьогоднішні неймовірні речі вже можливі зараз. І те, що сьогодні неможливе, може бути реалізовано завтра. У нас є важливе завдання – знайти та надати те, чого немає у наших опонентів в Україні.

 

Наша історія

-1994р. Заснування компанії. Постачання на територію України копіювально-розмножувальної техніки фірми XEROX та обладнання для міні-друкарні фірми RISO.
-1996р. ТОВ "Фортекс" стала ексклюзивним дистриб'ютором компанії UTAX GmbH Norderstedt/Hamburg в Україні.
‐1997 – 2005р. відкриття філій у кожному великому місті України та більш ніж 5 сервісних центрів.
-2007р. було ухвалено рішення розширити асортимент продукції та підписано договір з ROTH + WEBER GmbH на постачання інженерних систем ROWE в Україну.
-2008 – 2016р. розширення асортименту продукції, ексклюзивний договір на постачання картриджів ASTA для копіювальних апаратів та принтерів XEROX, Canon, HP та Samsung. Початок співпраці з інтернет-магазинами.

Наші міжнародні партнери

Ми розвиваємося разом з нашими міжнародними партнерами: TA Triumph-Adler GmbH, ROWE, INTEGRAL, ASTA та багато інших.

Сертифікати партнерів